Paylaş
Dijital Açı Bulucu 0-90 Derece Terazisi Açı Ölçer Mıknatıslar ile İnklinometre İletki Cetvel İmparatorluk Metrik Ölçekler
Fiyat
₺128.17 -39 %
₺213.61
Stok durumu Stokta var


Dijital Açı Bulucu 0-90 ° Aralığı Terazisi Açı Ölçer Dik Mıknatıslar ile İnklinometre İletki Cetvel ile Emperyal ve Metrik ölçekler
Bu dijital seviye ölçer tüm açılarda dört 90°quadrants. Bu ekran hem derece ve eğim ile dahili 4 güçlü mıknatıslar. Ekran her zaman dik konumda çok uygun özel havai çalışırken. Bu enstrüman değil sadece yatay ve dikey yüzey, ama aynı zamanda tüm açıları ölçmek yamaçlarında rise & güz.
Özellikleri:
Hızlı Ölçüm ve Dönüşüm-Ruhu fonksiyonu, büyük LCD aydınlatmalı ekran ile tam açı açıkça gösterir 0.1 ° çözünürlük ve 0-90 ° ölçüm aralığı. Mutlak ölçüm ve göreli ölçüm konuşma.

Etiketler: Ucuz Dijital Açı Bulucu 0 90 Derece Terazisi Açı Ölçer Mıknatıslar ile İnklinometre İletki Cetvel İmparatorluk Metrik Ölçekler, Yüksek Kalite Dijital Açı Bulucu 0-90 Derece Terazisi Açı Ölçer Mıknatıslar ile İnklinometre İletki Cetvel İmparatorluk Metrik Ölçekler, Çin Protractors Tedarikçiler.

Marka Adı KKMOON
Model Numarası Spirit Level
is_customized Evet
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 43cm x 6cm x 3cm (16.93in x 2.36in x 1.18in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler